Zapytaj
o cenę

Osiedle

Widok

Wiele inwestycji może pochwalić się atrakcyjnym widokiem, ale ten rozciągający się z naszych okien jest naprawdę wyjątkowy. Bulwary Praskie szczycą się unikalną lokalizacją nad samym brzegiem Wisły, a panorama przed naszymi oczami pełna jest zieleni.

Kontakt wzrokowy z rzeką oraz widoczne w dalszej perspektywie centrum Warszawy, z przecinającymi niebo drapaczami chmur, decyduje o niepowtarzalności tego miejsca. Widok na zielony Żoliborz i Bielany zapewnia ucieczkę od codziennego zgiełku i zmęczenia.

Wisła

Dzięki Bulwarom Praskim możemy obcować z naturą praktycznie bez wychodzenia z domu. Wisła jeszcze nigdy nie była tak blisko. Relaksujący szum jej wody możesz teraz usłyszeć z własnego balkonu. Mieszkańcy Bulwarów Praskich mają do dyspozycji położony w najbliższym sąsiedztwie Park Praski, a także nadwiślańskie tereny objęte programem Natura 2000. W spacerowej odległości znajduje się warszawski Ogród Zoologiczny oraz Bulwary Wiślane - jedno z najpopularniejszych miejsc spotkań Warszawiaków z ogólnodostępną plażą, idealną na pikniki rodzinne.

Warszawa

Warszawa to miasto, które ciągle się zmienia, rozwija i tętni życiem. Dzięki świetnej komunikacji autobusowej i tramwajowej oraz trasie S8 z Bulwarów Praskich możesz szybko i łatwo znaleźć się dokładnie tam, gdzie chcesz. Szybki dojazd do Placu Zamkowego, Starego Miasta, Stadionu Narodowego, a także innych części Warszawy sprawi, że zawsze będziesz w centrum wydarzeń. Nie umknie Ci ciekawa impreza ani koncert, nie spóźnisz się na spotkanie z przyjaciółmi, ani do teatru.

W pobliżu Bulwarów Praskich znajdują się też największe galerie handlowe, między innymi Arkadia, Galeria Północna oraz C.H. Auchan Modlińska. Tam bez problemu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Architektura

Na osiedle Bulwary Praskie składają się budynki o charakterystycznej i nowoczesnej architekturze. Ich dynamiczna, kaskadowa bryła idealnie współgra z malowniczym krajobrazem.

Powściągliwość formy zewnętrznej wzbogacona została poprzez wprowadzenie barw i zróżnicowanie faktur elewacyjnych. Wejścia do klatek udekorowano zielonymi pergolami, a na tarasach i balkonach uwzględniono balustrady ze szkła bezpiecznego. Nawierzchnia dachów w częściach nieużytkowych została zaprojektowana jako warstwa wegetacyjna, stanowiąca 50% powierzchni biologicznie czynnej.

Wizja

Bulwary Praskie to praktycznie nowa dzielnica Warszawy. Osiedle położone nad samą Wisłą zapewnia nie tylko niesamowite widoki i doskonałą infrastrukturę towarzyszącą, ale przede wszystkim spokój, czyste powietrze i dużo kojącej zieleni.

To idealne miejsce do życia, do pracy, a także do spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Bulwary Praskie to miejsce, z którego wszędzie jest blisko.

Bulwary Praskie

To miejsce gdzie młodzi, dynamiczni i zabiegani spotykają się z tymi, którzy szukają spokoju i chwili wytchnienia od miejskiego zgiełku. Miejsce, które łączy pokolenia i różne style życia.