Lokalizacja

Tak blisko
wszystkiego

5

Minut do centrum Warszawy

75

Okolicznych piekarni, sklepów i lokali usługowych

4

kilometry dróg spacerowych wewnątrz osiedla

Osiedle Bulwary Praskie

Obszary Natura 2000

Na wyciągnięcie ręki znajdują się również obszary Natura 2000. Są to jedne z najcenniejszych przyrodniczo obszarów Unii Europejskiej. Gwarantują one wyjątkowy odpoczynek w zielonym otoczeniu tego fragmentu Wisły.

Stacje kolei miejskiej - Warszawa Praga, Warszawa Toruńska

Łatwy dojazd do stacji Dworzec Gdański i Dworzec Wileński, a więc obu linii metra, które zapewniają nie tylko sprawną komunikację z każdą częścią Warszawy, stanowiąc również dobrą bazę wypadową do dalszych podróży. Atutem lokalizacji jest także bezpośrednie sąsiedztwo przystanku kolei miejskiej Warszawa Toruńska.

Warszawskie zoo (Ogród Zoologiczny w Warszawie)

Jest to jedyny warszawski ogród zoologiczny, ważna atrakcja zarówno dla najmłodszych, ich rodziców, jak i pozostałych osób. Łatwy dojazd do zoo będzie sprzyjał częstym wizytom mieszkańców Bulwarów Praskich w tym miejscu.

Park Praski

Najbliższy Bulwarom Praskim zielony kompleks i jednocześnie najstarszy park miejski w Warszawie. Jest to ważne miejsce spotkań i odpoczynku, w szczególności warszawskich rodzin.

Stacja metra - II linia

W bliskim sąsiedztwie Bulwarów Praskich znajdują się linie tramwajowe i autobusowe łączące inwestycję z obiema liniami metra.

Stadion Narodowy

Położenie Bulwarów Praskich umożliwia szybki dojazd do Stadionu Narodowego, stanowiącego centrum ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych w stolicy.

Bulwary Wiślane

Bulwary wiślane to wyjątkowo popularne miejsce spotkań Warszawiaków. Bliska lokalizacja umożliwi mieszkańcom inwestycji dostęp do szerokiej oferty rozrywkowej i rekreacyjnej nadwiślańskiej części Warszawy.

Śródmieście Warszawy

Większość apartamentów Bulwarów Praskich gwarantuje unikalny widok na ścisłe centrum Warszawy i Wisłę wraz z okolicznymi obszarami Natura 2000.

Plac Zamkowy i Stare Miasto

Dobre skomunikowanie Bulwarów Praskich pozwala na szybki dojazd do Placu Zamkowego i Starego Miasta oraz dalszych części ścisłego centrum Warszawy.

Stacja metra - I linia

Centra handlowe – Arkadia, Galeria Północna, Centrum Handlowe Auchan Modlińska, Factory Annopol

W pobliżu Bulwarów Praskich znajdują się liczne galerie handlowe, zarówno te największe wśród warszawskich obiektów handlowo-usługowych – Arkadia, Galeria Północna, jak i bardziej kameralne – Factory Annopol oraz Centrum Handlowe Auchan Modlińska.